Kuidas Bondora kiiresti laenu saada

Kiire laenu saamine aitab toime tulla ootamatute kulutustega nagu autoremont, kodu renoveerimine või erakorralise meditsiini arve. Siiski peaksite vältima laene, mis on seotud nööriga või millel on kõrged intressimäärad.

kust saada laenu

Kiirlaenudele lootmise asemel kaaluge iga kuu natuke raha säästmist hädaabifondi.See aitab teil vältida laenu võtmist ja tagab, et teil on hädaolukorra katmiseks piisavalt raha.

Leidke isikliku laenu laenuandja, kes pakub samal päeval rahastamist

Laenuandjad saavad kiiresti teie pangakontole laenu välja maksta ja aidata teil tasuda hädaolukordade eest. Mõned laenuandjad pakuvad isegi laene, mida rahastatakse nii kiiresti kui järgmisel päeval pärast taotluse esitamist.

Uurige laenuandjaid, et näha, millised laenuandjad on saanud kiireid kinnitusi, ja ärge võtke teenuse eest lisatasu. Bondora Paljud laenuandjad pakuvad veebipõhiseid rakendusi, kuid mõned väiksemad pangad ja krediidiühistud võivad nõuda isikliku avalduse täitmist.

Enne laenutaotluse esitamist kvalifitseeruge laenu saamiseks, et määrata kindlaks oma intressimäär ja tagasimaksetingimused, ilma et see mõjutaks teie krediidiskoori. Mõned veebilaenuandjad pakuvad ka kiirlaenu, nii et leiate endale sobiva laenu vaid mõne minutiga.

Kasutage sularaha ettemakse rakendust

Kui vajad raha kiiresti, on mugav viis laenu saamiseks äpp, mis võimaldab laenata kuni 500 dollarit eelseisvast palgast. Need rakendused ei nõua tavaliselt krediidikontrolli ega intresse, kuid mõned nõuavad liikmemaksu või vabatahtlikku jootraha.

Pandimaja laenud

Kui teil on väärtuslikke esemeid, mida saab edasi müüa, võib pandimaja laen olla teile suurepärane võimalus. Need lühiajalised laenud ei vaja krediidikontrolli, kuid laenu eest peate andma tagatise.

Kõrge intressimäär võib väga kiiresti kokku tuua palju raha, seega on oluline enne sellesse ametisse asumist kodutöö ära teha. Ja kui te pole kindel oma võimes laenu tagasi maksta, on alati hea mõte otsida abi mittetulundusühingutelt või heategevusorganisatsioonidelt, kes võivad pakkuda hädaabi.

Kasutage föderaalseid krediidiühistuid

Teine kiirlaenuvõimalus on mõne föderaalse krediidiühistu palgapäeva alternatiivlaen. Neid väikeseid laene saab kinnitada samal päeval, kui taotlete, kuni olete liige. Kuid lugege kindlasti hoolikalt peenes kirjas kirja, kuna mõnel krediidiühistul on ranged taotlemistasud ja kõrged intressimäärad, mis võivad kiiresti kokku tulla.

Teise võimalusena võite proovida võtta palgapäevalaenu kohalikult laenuandjalt või oma piirkonna otselaenuandjalt. Kuigi nendel laenudel ei ole tavaliselt krediidikontrolli, võivad need olla kallid ega ole üldiselt riski väärt.

Palgapäevalaenud tasuks võimalusel üldse vältida, kuna nende krediidi kulukuse määrad on uskumatult kõrged ja võivad muutuda rahaliseks koormaks juba pärast paari ümberpaigutamist.